O nás

STARFROST a FRAGEDO

O STARFROST

Spoločnosť STARFROST je distribučná spoločnosť spolupracujúca s najväčším spracovateľom a výrobcom kuracích výrobkov najvyššej kvality spoločnosťou Transavia z Rumunska. Sortiment výrobkov značky Fragedo predstavuje kuracie výrobky z vysoko kvalitného mäsa, ktoré uspokoja najnáročnejších spotrebiteľov.

A prečo sú výrobky Fragedo také kvalitné?

Pretože v Transavii sú chované kurčatá vysoko kvalitného plemena, ktoré sú chované po dobu 45dní metódou welfare a sú kŕmené kukuricou a obilím z vlastných fariem Transavie. Takže už neostáva nič iné, než len ochutnať a dopriať si s blízkymi krásne spoločné chvíle pri príprave jedla z najkvalitnejšieho kuracieho mäsa.

Čo znamená kvalita ?

Treba si uvedomiť aj to, že vo všeobecnosti cena výrobku zohľadňuje aj jeho kvalitu. Takže označenie výrobku slovami super cena ešte vôbec nemusí znamenať aj to, že tento výrobok je super kvalitný. Skôr by sa dalo očakávať presný opak. Nezabúdajme na staré pravdivé porekadlo, ktoré hovorí lacné mäso riedka polievka.

Fragedo výrobky

Prečo mrazené produkty ?

V súčanosti sa naša spoločnosť STARFROST tak ako už vyplýva z jej názvu zameriava výlučne na výrobky Fragedo v mrazenom stave. Prečo mrazené, pretože mrazené kuracie výrobky Fragedo sú zmrazované profesionálnym výrobným procesom prostredníctvom najmodernejšej technológie. Mrazené kuracie výrobky Fragedo sú naturálne prírodné produkty vynikajúcej chuti, ktoré po rozmrazení neobsahujú žiadnu vodu a sú nerozoznateľné od čerstvých chladených výrobkov.

Treba si uvedomiť aj to, že mrazené produkty minimalizujú potrebu používať umelé konzervačné látky a ďalšie prídavné látky, ktoré predlžujú dobu spotreby tak, ako je to u iných výrobkov. Veľkou výhodou mrazených produktov Fragedo je aj to, že Vám budú kedykoľvek k dispozícii a ľahko sa pripravujú podľa Vašej potreby.

Máte záujem o naše produkty alebo dlhodobú spoluprácu ? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať.